Stěhování Ostrava

Stěhujete byt nebo firmu v Ostravě? Pak jste u správně, protože my dokážeme splnit vaše požadavky ze všech nejlépe. Včetně garance nejnižší ceny. Je jedno, zda stěhujete byt, rodinný dům nebo firmu, zvládneme i přesun jediného kusu nábytku. Vše vám demontujeme, zabalíme, dovezeme na novou adresu a zase vybalíme, smontujeme a zapojíme. Už objednáváte?
Krom stěhování zajišťujeme přípravu bytu, domu či firmy na stěhování včetně toho, že vám s náležitou péčí vše zabalíme. Zapůjčíme nebo prodáváme obalový materiál a krabice na stěhování. 

Zajistíme vám nejlevnější stěhování v Ostravě, okolí i do zahraničí

Veškerý servis ve vámi zvoleném termínu a za bezkonkurenční cenu. Na naše služby, stejně jako na jejich rychlost a spolehlivost, se zkrátka můžete obrátit kdykoliv. Není třeba, abyste platili přehnané ceny, když si můžete objednat nejlevnější stěhování široko daleko.
Stěhujeme vybavení firem i bytů z města do města, stejně nabízíme mezinárodní stěhování, a to vše za velice příznivé ceny. Nabízíme i stěhování těžkých břemen, stačí se domluvit, stejně jako v případě, že potřebujete pouze naši autodopravu.
Sháníte likvidaci pozůstalosti? Jsme tu pro vás, podobně rovněž zajišťujeme odvoz sběru po stěhování,. 

Stehovaní Ostrava
Stěhování Ostrava Vám půjde jako po másle!

Jaké výhody nabízí stěhování Ostrava?

- nabízíme demontáž a následnou montáž nábytku a dalšího vybavení 
- dokážeme odpojit a pak znovu zapojit vaše elektrospotřebiče 
- stěhujeme vybavení firem, velkých rodinných domů, malých bytů i jediný kousek nábytku 
- tuzemské i mezinárodní stěhování 
- garance nejnižších cen 
- nemusíte se bát, nic se nepoškodí ani neztratí. 

Objednejte si stěhování Ostrava

Spojte se s námi. Volejte na číslo 606 60 59 58. Můžete také použít formulář nazvaný nezávazná poptávka – sepište, kdy, co a kam potřebujete přestěhovat a my vám spočítáme, kolik to bude stát. Jsme připraveni na to se v nejbližším termínu objevit u vás doma nebo ve firmě a začít plnit vaše přání


copyright © stehujilevne.cz 2016
TOPlist